3 DNIOWY BOOTCAMP SALON BEAUTY
dla osób, które chcą wzrostu,
ale nie wiedzą jak!

Warszawa, 6-7-8-września- 2022

Najmocniejsze biznesowe rekolekcje wzrostu.


Wszyscy najwięksi przedsiębiorcy wykorzystują swój umysł poprzez kontemplację i uczenie się wsłuchania się w siebie. Okazuje się, że dla większości ludzi koncentracja jest wyzwaniem.


Obserwując zmiany na rynku zdecydowałam na zorganizowanie MOCnych warsztatów ukierunkowanych na stworzenie procesu klienta.


To zamknięte wydarzenia dla 8-10 przedsiębiorców, podczas których zagłębiam się w Twój biznes i pomagam Ci znaleźć kierunek rozwoju.


Czasami wydaje nam się, że rozwiązanie problemów w naszej firmie musi trwać wieczność, ale z odpowiednim mentorem, społecznością i wsparciem… wszystko może się zmienić, nawet w ciągu trzech dni!


Opierając się na modelu biznesowym opracujemy system pozyskiwania, obsługi i zatrzymywania klienta dopasowany dla Twojego salonu! Dobrze opracowany proces klienta pomaga skalować biznes i zabezpiecza go przed konsekwencjami gospodarczych zapaści.


Poza scenariuszem, schematem, procesem techniczno taktycznym potrzeba jeszcze jednego - świadomości biznesowej, nastawienia na sukces, skasowania programów i samoograniczających przekonań. Wiele osób sięga po dziesiątki szkoleń i nie wychodzi z poziomu "mały salon Beauty"


Moc, której potrzebujesz do rozwinięcia swojego biznesu jest w zasięgu ręki, ale nie ma jej w książkach, ani u teoretyków. Wciąż znajdują się "specjaliści" nawołujący do wojny z rządem, polityką, nieuniknionynymi zmianami podczas, gdy największe firmy na żadnym poziomie rozwoju nie koncentrowały się na strajkowaniu, szukaniu winnych tylko rozwiązań. Ty już te rozwiązania masz. Pokażę Ci jak je wydobyć!


Pokażę jak tworzyć oferty premium o wysokim współczynniku konwersji!


Każda grupa uczestników projektu bootcamp jest starannie dobrana, dzięki czemu otaczają Cię ludzie, którzy mogą poszerzyć Twój umysł i wesprzeć Cię na kolejnym poziomie rozwoju.

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW BOOTCAMP


i poznaj:


* strategiczne informacje, które stosuje zaledwie

pół procenta ludzi na świecie,

* jak dotrzeć do klientów głodnych twoich usług

* jak stworzyć system (proces klienta), który w największych firmach zaprocentował ekspansją biznesu


PROGRAM EKSKLUZYWNEGO SZKOLENIA

DZIEŃ 1 – ODKRYWANIE MOCY! JAK PRACOWAĆ Z UMYSŁEM, ABY ZAPROWADZIŁ CIĘ TAM GDZIE CHCESZ! PRZEKRACZANIE STREF OGRANICZEŃ.

DZIEN 2 – STRATEGIA ROZWOJU FIRMY. MODEL ZARABIANIA PIENIĘDZY - PROCES KLIENTA. KROKI MILOWE. SKALOWANIE A PRACOWNICY.

DZIEŃ 3 – KREOWANIE ROZGŁOSU DLA MARKI -PRZEBUDZANIE MOCY I KREATYWNOŚCI.

REGULAMIN


obóz jest dla osób zdrowych psychicznie zdecydowanych na twarde warunki obozu - wykonywania zleconych zadań czy to się ego podoba czy nie. Ja wiem, że możesz, a Ty się przekonasz.


obowiązuje całkowity zakaz stosowania używek zmieniających świadomość jak np. alkohol. To nie będą wakacje all inclusive, ale wrócisz pełna energii i zapału do regeneracji swojego biznesu!


koncentrujemy się wyłącznie na biznesie. Niestosowanie się do regulaminu skutkuje natychmiastowym wydaleniem z obozu bez możliwości zwrotu kosztów. Codziennie rozprasza cię milion różnych rozpraszaczy, a podczas bootcampu trenujemy dyscyplinę i uczymy się odpowiedzialności.wykłady nie będą nagrywane. Obowiązuje zakaz nagrywania i fotografowania slajdów.


szanujemy swoje potrzeby bycia w ciszy. Szanujemy to, że ktoś nie chce słuchać naszych smutnych historii, które przecież sami sprowokowaliśmy. Poszanowanie suwerenności każdego z nas daje szansę wydobycia z umysłu strategicznego planu. Spokojny umysł przynosi rozwiązania. Ponieważ każdy z nas ma w podświadomości niezliczoną ilość programów, którymi obdarowali nas znajomi, rodzina, szkoła, książki, filmy to po raz pierwszy prawdopodobnie pojawi się możliwość skasowania wielu z nich.


jestem przekonana, że rzadko masz taką okazję by słyszeć własne myśli. gdy wokół nas dzieje się wciąż tyle rzeczy... na bycie z sama sobą i swoim biznesem. Średnio 11 godzin ludzie spędzają przed ekranem telefonu, TV czy komputera, rozpraszają swój umysł i nie potrafią znaleźć najprostszych rozwiązań dla własnego biznesu.


grupa minimum 8 max 10 osób. Jeśli nie zbierze się grupa, obóz nie odbędzie się. Zwrócę przedpłaty. W przypadku większej ilości chętnych zorganizuję dwie grupy.

Co to jest proces klienta?

Najprościej mówiąc to ścieżka klienta od *budzenia zainteresowania twoim produktem poprzez *zakup, *obsługę i usługę (standardy, zatrudnianie) do pozostania *fanem marki i *skalowania biznesu.

Wszystkie te etapy opracujemy podczas naszych warsztatów.

To nie jest tak, że wymyślasz produkt, mówisz ludziom - hej, wy tego potrzebujecie i biegną.

Już wiesz, że tak nie jest. Wmawianie ludziom, że maja problem, bo ty masz rozwiązanie też nie działa.

Proces klienta to odpowiedzialność za firmę

Każda firma potrzebuje tego procesu tak jak każdą firma potrzebuje przywództwa.

Proces klienta to świadome budowanie firmy.

Bootcamp Lucyny przekroczył moje oczekiwania. Jechałam pełna obaw czy sobie poradzę, ale okazało się, że środowisko jakie stworzyła Lucyna na obozie dostarczyło tak wiele wartości już od pierwszego dnia, że trudno to wyrazić słowami. `Nikomu nie przyszłoby tam do głowy, żeby marnować czas i unikać zadań! Już po pierwszym dniu powiedziałam, że chciałabym już jechać do domu i działać, bo mam tyle inspiracji!

Wyjechałam pełna energii, podekscytowana i z wieloma praktycznymi pomysłami i narzędziami do wdrożenia w mojej firmie od razu. Nie wspominając już o tym, że spotkanie się, nawiązanie znajomości z naprawdę niesamowitą grupą właścicielek salonów, które myślą podobnie jak ja, było bezcenne.

GORĄCA OFERTA ODE MNIE

ZAMIAST ZA 2400 ZA 1790

KUPUJĘ ZA 1790

LUB

Chcesz powtórzyć? W zasadzie to nie będzie powtórka, ale dla uczestników poprzednich edycji

KWOTA PROMOCYJNA

930


CENA NIE OBEJMUJE POBYTU I WYŻYWIENIA

dla uczestników poprzednich obozów 930 zł

# BONUS

Księga salonu - szablon

Przykładowy zbiór procedur, spis przepisów i regulaminów dla pracowników salonu.

Misja, wizja, wartości.

Tablica zasad i wartości firmy (przykład).

o autorce

Lucyna Wiewiórska

Nazywam sie Lucyna Wiewiórska. Od dziesięciu lat doradzam właścicielom salonów jak prowadzić salon z zyskiem. Moi klienci to głownie kobiety. Kobiety wykonujące ten sam zawód co mężczyźni wciąż otrzymują wynagrodzenie o 22% niższe niż mężczyźni. Powołałam fundację Piękne Przedsiębiorcze, aby wspierać edukację przedsiębiorczą (zorganizowałam dziesięć kongresów), aby pomagać kobietom w prowadzeniu ich biznesów.

Branża beauty jest mi zawodowo najbliższa. Organizuję też Intensywne Warsztaty Biznesowe dla właścicieli salonów. Wydaję lokalną gazetę, a aktualnie otwieram kawiarnię, a raczej strefę KAWA I RELAKS

  • Fundacja PIękne Przedsiębiorcze
  • Projekt Master Salon Beauty System
  • Kongres Przyszłości Biznesu Beauty

* Po kolejnym obozie już wiem od niektórych uczestniczek, że to czego nie mogły zrobić w 3 lata, 3 miesiące... po powrocie zrobiły w dwa dni.

* Wiele decyzji nagle okazało się niezwykle proste i łatwe.


Zapraszam Cię z całego serca

Lucyna Wiewiórska

DOŁĄCZ DO BOOTCAMP