Czujesz jakbyś miała

związane skrzydła?


MASTER 13.0

już za dwa tygodnie

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pomogę Ci rozwinąć

własny biznes Beauty

krok po kroku

MOJE PRZESŁANIE: wyjść z trybu "przetrwać" w tryb "żyć"


Właściwe pytania ujawnią stereotypy i nawyki, które sprawiają, że brakuje ci energii,

rozpraszają cię i powodują, że twoje wysiłki są w kocu bezwartościowe,

albo kręcisz się jak chomik w kołowrotku..

Będąc ich świadoma możesz je skasować, uwolnić i pójść mocno do przodu.


* Dzień dobry,Lucynko jesteśmy mega zadowolone, oto wynik na koniec maja:

Utarg ze sprzedaży usług i towarów brutto: 94418,88 zł Nasz rekord!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A naszym celem na koniec 2021 było 100000zł:) A tu taka niespodzianka w połowie roku :)))Także obecnie mamy plan utrzymać ten wynik do końca roku.A na koniec 2022 zmiana celu na 150000zł. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za porady i motywację.

* ...W tym miesiącu 67 klientów Trychologia i fryzjerstwo i odsprzedaż

Obrót 36 720 zł jednoosobowo!

*Lucynka, rekord rekord rekord:D chociaż nie zapowiadało się jakoś super w tym wrześniu to efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - przebiłam 100 tyś obrotu!!! :D (co również przełożyło się na rekordowy zysk prawie 50% obrotu :)).

* Finanse? Stabilne, ba nawet super :)

Na tyle, że od stycznia sama utrzymuję swoją rodzinę. Klienci? Cudowni, cały czas pojawiają się nowi, wiem, że przychodzą do mnie z polecenia - co mnie najbardziej cieszy, Czuję się na tyle już pewna, że mam już poczynione plany na przyszły rok - poszerzenie działalności o innych specjalistów - oczywiście poprzedzone to było analizą i pytaniem ludzi czego chcą - zgodne z Twoją szkoła ;

Dla kogo master 13.0 ?

* jesteś właścicielką/właścicielem salonu Beauty

* pracujesz coraz więcej, zyski coraz mniejsze lub żadne

* czujesz, że ubywa klientów, a konkurencja depcze po piętach

* chcesz zwielokrotnić rezultaty swojej pracy, ale brakuje pracowników

*chcesz ustabilizować biznes

* chcesz mieć radość z tego co tworzysz

Monika

Co roku podwajam obroty. A w styczniu i lutym nie miałyśmy wolnych terminów. Akcje grudniowe zadziałały w 100%. Dziś mam zgrany skład. Wiem, ze jeszcze mam dużo do zrobienia, ze nie mogę usiąść na laurach. Dlatego piszę, bo chcę Ci podziękować za możliwość stałej nauki od Ciebie. Uczysz hardości! Uczysz liczenia! Uczysz ze obok naszych wzniosłych misji i wizji jest nieubłagana matematyka. Ogólnie to co robisz jest nam bardzo potrzebne. Doceniam każdą uwagę. Szanuje każdy Twój pogląd. Dziękuje za wszystko. Rzadko mam czas by komentować Twoje wiadomości. Ale jestem zawsze gdy mogę i będę dopóki tak świetnie działasz.Zapraszam kiedyś na kawkę (oczywiście juz dawno z ekspresu) Monika

Edytka & Dawid

Droga Lucyno, pamiętasz o postanowieniu z początku Beauty Mastera?

Wszystko postawiliśmy na jedną kartę 8 miesięcy na poprawę sytuacji w Salonie albo sprzedaż wszystkiego?

Tymczasem przychodzi Luty i kolejne boom.

Marzec przechodzi samego siebie.


Patrząc wstecz nie żałuję żadnego dnia, żadnej złotówki na szkolenia, konsultacje, kongresy, żadnej decyzji dot. współpracy z Tobą. A decyzji było mega dużo i mega bolesnych, z tą różnicą że według Twoich wskazówek.

Nie było łatwo, ale nikt tego nie obiecywał.

Jest kwiecień właściwie minęło kilka dni. A już wiemy że nie sprzedajemy salonu…)

‼️Dzięki Tobie Lusii udało się:-

‼️zwiększyć nie tylko obroty a przede wszystkim zyski,-

‼️podwoić utargi głównych kosmetologów,-

‼️sprawić, że każda decyzja jest przemyślana a nie jak poligon doświadczalny (w ostatnich 12msc rozstaliśmy się z 10 osobami, które miały inny pogląd na pracę niż my),-

‼️zatrudnić 5 bardzo chętnych i zdolnych do pracy osób-

‼️spłacić 3 kredyty w ostatnich 8msc-

‼️ zbudować team z którym chce się pracować i spędzać wolne chwile, team który zaraża swoim zaangażowaniem i zgraniem.

Ze swojej strony bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę, bo jest i będzie ona przydatna przy każdej inwestycji (nie tylko beauty), ponieważ te zasady są uniwersalne. Dzięki Tobie ponownie przychodzimy do pracy z uśmiechem i Powerem jak na samym początku. Dziękujemy i ściskamy… A za dwa dni kolejny urlop…)

Dawid i Edyta"":

Czego nauczysz się w Projekt Master 13.0

1. Świadomość budowania biznesu. Żeby firma miała szansę rozwinąc się musisz przestać skupiac sie na swoim stanowisku, a zacząć poznawać rynek. Podczas projektu poznajemy systemy biznesowe, sposoby badania rynku i możliwości ekspandowania go. Czyli strategia i strategiczne działania mówiąc w telegraficznym skrócie.

2. Zatrudnianie i systemy pracy. Nie we wszystkim mogą wyręczyć nas maszyny. W każdym razie jeszcze nie teraz. Zatem skalowanie biznesu musi opierac sie na pracownikach. Rekrutacja właściwych, edukacja, leaderschip, motywujące systemy wynagradzania to tematy, które wspierają rozwój i poszerzanie wpływów firmy.

3. Marketing i sprzedaż – najważniejsze procesy. Poznanie rynku, poznanie klienta oraz sposoby docierania i komunikowania sie z rynkiem nakręcaja sprzedaż w biznesie. Bez poznania rynku nie masz szans zrobić zyskowną sprzedaż. W biznesie sprzedaż nie jest opcją (sprzedam, albo nie) w biznesie sprzedaż jest obowiązkiem. Bez niej nie istniejesz.


DOSTĘP DO SZKOLENIA ONLINE LUB NAGRANIA ZE SZKOLENIA, które poprowadzę w dniu 27 października o godzinie 10.00 "Jak zwielokrotnić przychody w okresie przedświątecznym"

#BONUS

Co mówią absolwenci?

Kasia & Iza

Ania

Karolina

... mogłam czerpać z Twojej wiedzy i charyzmy ile się da! Dzięki Tobie już zawsze będę wierzyć i pokazywać innym, że tego na czym skupiasz swoją uwagę otrzymujesz najwięcej. Jesteś jedną z najcenniejszych osób jakie znam.

Tak to prawda . Miałam to szczęście, że w odpowiednim czasie poznałam Lucyne i trafiłam na jej Kongres Beauty. Od tamtej pory I♥️ Lucyna

Dziękuję że dajesz nam wspólne spotkania z ludźmi. Tu jest moc, tu jest energia, tu jest wiedza.

W tym okresie nie miałyśmy wypłaty, bo ledwo wystarczało na opłaty :)) więc wygospodarowanie pieniędzy na jakiekolwiek szkolenie to nie lada wyczyn. Z perspektywy czasu wiemy, że to była jedna z najlepszych inwestycji.

Jak przebiega edukacja w Projekcie Master 13.0

1. 6 miesięcy spotkań online. 1 x w miesiącu całodzienne szkolenie online na Zoom lub Google Meet lub 2 x w miesiącu krótsze. Spotkania odbywają się w dni wolne od pracy.


2. Konsultacje 1:1 strategicznie dla twojego biznesu. Wspólnie analizujemy Twoje działania, pomagam Ci dostrzec możliwości, których może jeszcze sam/a nie dostrzegasz.


3. Master Mind – Ćwiczenia online, na żywo w grupie. Inspirujemy się rozwiązaniami dla określonego problemu. Dzielimy pomysłami rozwiązania.


4. Ćwiczenia - zadania - wyzwania . Do samodzielnego wykonania.


5. 3-4 dniowy Bootcamp na zakończenie (dodatkowo płatny) dla chętnych.


6. Spotkania online są nagrywane i dostępne dla każdego uczestnika.


7. Dodatkowo materiały edukacyjne PDF do pobrania

Moją intencją jest pomóc Ci

odkryć nowe możliwości

dla rozwoju Twojego biznesu

O mnie

Często ludzie piszą do mnie pytając o szkolenia. Ale ja nie sprzedaję szkoleń. Ja pomagam zrozumieć biznes! Może Cię teraz rozczaruję, ale nie robię nic za nikogo. Nie jest możliwe, żebym wszystkim biznesy prowadziła :) :) Ale jest możliwe, żebyś odkryła w sobie taką MOC, dzięki której przesuniesz granice swoich możliwości. Robienie biznesu jest cudowną zabawą i radością kiedy masz tego świadomość.

Rozwiń skrzydła - dołącz do Master 13.0

Wpłać kaucję 400 zł i umów się ze mną na rozmowę. aby poznać szczegóły i sprawdzić czy ten program jest dla ciebie. Wpłata jest dla mnie informacją, że jesteś poważnie zainteresowana zmianami,

a nie tylko ciekawa ile kosztuje.

Po opłaceniu umawiamy się na rozmowę telefoniczną w ciągu 24 godzin.

Odpowiem na Twoje pytania.

Powiem ile Cię to będzie kosztowało. Zapewniam, że Cię na to stać :)

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz to jednym kliknięciem zwracam natychmiast pieniądze.


Gotowa?

WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ TYLKO DO ŚRODY DO GODZINY 16:00

MASTER 13.0