Zautomatyzuj Swój Salon

Stwórz System

Przyciągania i Zatrzymywania

Klientów na długo

Wirtualny MASTER 13.0

już we wrześniu.

ZAPISY na listę oczekujących

- PRE-MASTER, aby nie przegapić żadnej informacji. Zapisz się już teraz

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co mi da okres pre-master 13.0 ?

1

Rozpoznasz swoje zasoby i możliwości. Czasami jesteśmy tak sfokusowani na to co robi konkurencja, że nie potrafimy zauważyć własnych możliwości.

2

Rozpoznasz swoje ograniczenia, które zużywają twój czas i pieniądze, a nie przynoszą efektów. Świadome prowadzenie biznesu to praca bez zmagania i poczucia ciężaru.

3

Poznasz program Master 13.0

i warunki uczestnictwa, aby móc samodzielnie podjąć decyzję czy chcesz uczestniczyć w projekcie, a wiedzę, którą otrzymasz w okresie przygotowawczym wykorzystasz bezpłatnie!

Nie przewidzimy jaka będzie politycznie jesień, zima i wiosna. Jako przedsiębiorca to Ty musisz zadbać o swój biznes. Poznasz sposoby, które możesz wykorzystywać dla rozwoju biznesu niezależnie od sytuacji zewnętrznych.

4

5

Spotkamy się na webinarach podczas, których opowiem jak w obecnej erze zadbać o WOW klienta. Jak zbudować wizerunek salonu dbającego o klienta.

- 3 DNIOWE WYZWANIE

System Przyciągania Klienta

6

Otrzymasz test do sprawdzenia czy potrzebujesz pracy nad systemem salonu.

7

Otrzymasz email -porady "Kim jest konsument 2021 roku i dlaczego warto zadbać o e-sprzedaż?

w krótkim kursie e-mail - jak nauczyć pracowników sprzedaży

Zmiany postępują nieuchronnie i nastąpią czy Ty nadążysz czy nie.

Dla zaangażowanych uczestników PREMASTER przewidziałam nagrodę. Poradnik PDF - Jak przekształcić pocztę e-mail w sklep.

8

MOJE PRZESŁANIE

wyjść z trybu "przetrwać" w tryb "żyć"

Właściwe pytania ujawnią stereotypy i nawyki, które wysysają twoją energię,

rozpraszają cię i czynią twoje wysiłki bezwartościowymi.

Będąc ich świadoma możesz je skasować, uwolnić i pójść do przodu.


Monika

Stale czytam, śledzę i uczę sie pokornie od Ciebie. Chciałam tylko byś wiedziała że dzięki takim osobom jak Ty zmienia się myślenie o swoim biznesie. Pamiętasz 4 lata temu jak przyjechałaś do mojego 100 m salonu a tam wiało pustkami. Miałam jednego pracownika i nic nie wiedziałam o prowadzeniu firmy. Pytania które mi zadawałaś były jak z kosmosu. Liczenie???? Założenia? Cele? Misja? Wizja? Nic nie wiedziałam. Przez ten czas dużo sie zmieniło. A wiem ze to dopiero początek. Udział w projekcie, poznane dziewczyny na kongresach i ciągłe Twoje wsparcie przez internet dało bardzo dużo. Co roku podwajam obroty. A w styczniu i lutym nie miałyśmy wolnych terminów. Akcje grudniowe zadziałały w 100%. Dziś mam zgrany skład. Wiem, ze jeszcze mam dużo do zrobienia, ze nie mogę usiąść na laurach. Dlatego piszę, bo chcę Ci podziękować za możliwość stałej nauki od Ciebie. Uczysz hardości! Uczysz liczenia! Uczysz ze obok naszych wzniosłych misji i wizji jest nieubłagana matematyka. Ogólnie to co robisz jest nam bardzo potrzebne. Doceniam każdą uwagę. Szanuje każdy Twój pogląd. Dziękuje za wszystko. Rzadko mam czas by komentować Twoje wiadomości. Ale jestem zawsze gdy mogę i będę dopóki tak świetnie działasz.Zapraszam kiedyś na kawkę (oczywiście juz dawno z ekspresu) Monika

Edytka & Dawid

""Każdy kto prowadzi biznes szczególnie w branży Beauty, może łatwo dojść do wniosku że praca nie jest adekwatna do zysków. Sytuacja wydaje się jeszcze bardziej dramatyczna gdy pracujesz na drogich, markowych produktach. Dochodzisz do miejsca gdzie myślisz o zatrudnieniu kolejnych osób, aby było lepiej, więcej, spokojniej. A rzeczywistość była inna.

Droga Lucyno, pamiętasz o postanowieniu z początku Beauty Mastera?

Wszystko postawiliśmy na jedną kartę 8 miesięcy na poprawę sytuacji w Salonie albo sprzedaż wszystkiego?

> Termin: Maj 2019r.

Każdy tydzień w projekcie to ciężka praca, co gorsza w pierwszych miesiącach - myślisz czasem, że to walka z wiatrakami. Ale była umowa do maja…) Pamiętam, naszą rozmowę z Grudnia ostatnie zmiany po projekcie, i szczerze pozornie niby lepiej – ale to jeszcze nie to.

- Ty jak to Ty: – „mnożyć obrót na kolejny rok”.

- Ja: „To nie możliwe, nie przy tak dużej firmie". (myślę sobie: Lucyna nie do końca ogarnia moją sytuację, to nie takie proste jak mówi. Czas się zwijać – no ale jeszcze 5 miesięcy więc robię dalej co mówi. )

Koniec Stycznia (...). Pozostała garstka ze starego zespołu nie dowierza co się stało..., decyzje te są podejmowane zdecydowanie i bez miejsca na wątpliwości. Sprawdzam wynik za Styczeń i tym razem to ja nie dowierzam. To chyba musiał być przypadek, grudzień rewelacja no ale styczeń??? Na koncie zostało tyle gotówki że przed czasem spłacam kredyt na kilkadziesiąt tysięcy. Nadal myślę że to przypadek.

Tymczasem przychodzi Luty i kolejne boom.

Marzec przechodzi samego siebie.

Ok przyznam Tobie, że rok jest słabszy o 20 000zł od założonego pod Twoją namową NIEREALNEGO wg. EGO planu, ale to i tak jest niewyobrażalna nawet jak na poprzedni grudzień kwota. Dokładnie pamiętam zdziwienie osoby, która przekłada założony przeze mnie plan obrotowy całego salonu na konkretnych kosmetologów, i słowa - przecież ten plan z założenia jest nie realny.

Patrząc wstecz nie żałuję żadnego dnia, żadnej złotówki na szkolenia, konsultacje, kongresy, żadnej decyzji dot. współpracy z Tobą. A decyzji było mega dużo i mega bolesnych. Zwolnienia i rekrutacja, z tą różnicą że według Twoich wskazówek.

Nie było łatwo, ale nikt tego nie obiecywał.

Jest kwiecień właściwie minęło kilka dni. A już wiemy że nie sprzedajemy salonu…)

‼️Dzięki Tobie Lusii udało się:-

‼️zwiększyć nie tylko obroty a przede wszystkim zyski,-

‼️podwoić utargi głównych kosmetologów,-

‼️sprawić, że każda decyzja jest przemyślana a nie jak poligon doświadczalny (w ostatnich 12msc rozstaliśmy się z 10 osobami, które miały inny pogląd na pracę niż my),-

‼️zatrudnić 5 bardzo chętnych i zdolnych do pracy osób-

‼️spłacić 3 kredyty w ostatnich 8msc-

‼️ zbudować team z którym chce się pracować i spędzać wolne chwile, team który zaraża swoim zaangażowaniem i zgraniem.

Ze swojej strony bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę, bo jest i będzie ona przydatna przy każdej inwestycji (nie tylko beauty), ponieważ te zasady są uniwersalne. Dzięki Tobie ponownie przychodzimy do pracy z uśmiechem i Powerem jak na samym początku. Dziękujemy i ściskamy… A za dwa dni kolejny urlop…)

Dawid i Edyta"":

Czym Jest Projekt Master 13.0

1. Świadomość budowania biznesu. Żeby firma miała szansę rozwinąc się musisz przestać skupiac sie na swoim stanowisku, a zacząć poznawać rynek. Podczas projektu poznajemy systemy biznesowe, sposoby badania rynku i możliwości ekspandowania go. Czyli strategia i strategiczne działania mówiąc w telegraficznym skrócie.

2. Zatrudnianie i systemy pracy. Nie we wszystkim mogą wyręczyć nas maszyny. W każdym razie jeszcze nie teraz. Zatem skalowanie biznesu musi opierac sie na pracownikach. Rekrutacja właściwych, edukacja, leaderschip, motywujące systemy wynagradzania to tematy, które wspierają rozwój i poszerzanie wpływów firmy.

3. Marketing i sprzedaż – najważniejsze procesy. Poznanie rynku, poznanie klienta oraz sposoby docierania i komunikowania sie z rynkiem nakręcaja sprzedaż w biznesie. Bez poznania rynku nie masz szans zrobić zyskowną sprzedaż. W biznesie sprzedaż nie jest opcją (sprzedam, albo nie) w biznesie sprzedaż jest obowiązkiem. Bez niej nie istniejesz.

Kasia & Iza

Ania

Karolina

... mogłam czerpać z Twojej wiedzy i charyzmy ile się da! Dzięki Tobie już zawsze będę wierzyć i pokazywać innym, że tego na czym skupiasz swoją uwagę otrzymujesz najwięcej. Jesteś jedną z najcenniejszych osób jakie znam.

Tak to prawda . Miałam to szczęście, że w odpowiednim czasie poznałam Lucyne i trafiłam na jej Kongres Beauty. Od tamtej pory I♥️ Lucyna

Dziękuję że dajesz nam wspólne spotkania z ludźmi. Tu jest moc, tu jest energia, tu jest wiedza.

W tym okresie nie miałyśmy wypłaty, bo ledwo wystarczało na opłaty :)) więc wygospodarowanie pieniędzy na jakiekolwiek szkolenie to nie lada wyczyn. Z perspektywy czasu wiemy, że to była jedna z najlepszych inwestycji.

O mnie

Od 9 lat doradzam właścicielom salonów Beauty jak postawić salon na nogi.

Jestem organizatorem 10 Kongresów Przyszłości Biznesu Beauty.

Napisałam kilka książek, ebooków, a jedna z nich BIZNES PO LUDZKU doczekała się 7 wznowień.

Podręcznik do stworzenia systemu salonu - PROCES KLIENTA miał 2 wznowienia

Klientocentryzm to kierunek w jakim zdążam i uczę.

Nie wystarczy wiedza i ogrom przeczytanych książek. W biznesie nic się nie zmieni, jeśli ty nie zmienisz poziomu świadomości. Nie da się rozwiązać problemu na tym samym poziomie świadomości, na którym się go stworzyło.

Moją intencją jest propagowanie świadomości odpowiedzialności bez osądzania świata zewnętrznego.

Sprawdź Master 13.0

Zapisz się na listę PRE-MASTER, aby poznać szczegóły i sprawdzić czy ten program jest dla ciebie. Póki co to nic nie kosztuje, a informacje, które otrzymasz do dnia startu Mastera 13.0 możesz wykorzystywać bezpłatnie.

Gotowa?

ZAPISZ SIĘ TERAZ - ZDECYDUJ PÓŹNIEJ

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

PREMASTER 13.0

Na liczne prośby

uruchamiam jeszcze na kilka godzin możliwość dołączenia do wyzwania