O mnie

Lucyna Wiewiórska

Doradzam właścicielom salonów beauty jak prowadzić salon z zyskiem

Biznes prowadzę od 25 lat. W swoim życiu, karierze przedsiębiorczej i edukacyjnej uzyskałam dyplomy specjalisty w zakresie specjalizacji: ekonomista, pedagog, fizjoterapeuta, kosmetolog, podolog, trycholog, marketing produktu kosmetycznego.

Jak się czasem okazuje, wiedza specjalistyczna nie wystarczy, żeby prowadzić salon beauty z zyskiem. Kolejne rozwijane kompetencje – przedsiębiorczość, marketing i sprzedaż wprowadziły mnie na drogę mentorską dla właścicieli salonów beauty. Początkowo były to moje uczennice z prowadzonej przeze mnie szkoły kosmetycznej, które chciały rozwijać własną działalność.

Dane mi było trafiać w życiu na wspaniałych nauczycieli od najmłodszych lat i prawdopodobnie to oni zaszczepili we mnie zamiłowanie do nauczania. Marketing, nisza, klient i jego potrzeby to terminy, ktore objasniała mi od 2003 roku wspaniała Wanda Loskot! Adam Krasowski zaraził mnie naukami Dawida Hawkinsa, które wciąż stanowią największą dla mnie wartość.

Adam zainspirował mnie swoim podejściem do przedsiębiorczości innym niż ja postrzegałam wówczas.

Od siedmiu lat w ramach projektu – marki, Biznes Beauty strategie i inspiracje rozwijam doradztwo, mentoring dla właścicieli (przede wszystkim właścicielek, bo one stanowią większość w branży) salonów w beauty w całym kraju i poza nim. Moją misją jest pomóc tworzyć przedsiębiorstwa beauty z najwyższych standardów kulturą troski pro klient.

Branża beauty wciąż zdominowana jest przez kobiety, wspaniałe specjalistki, które nie zawsze radzą sobie z budowaniem biznesu. Chcąc wesprzeć kobiety w ich przedsiębiorczych działaniach powołałam Fundację Piękne Przedsiębiorcze, której celem jest szerzenie edukacji, a tym samym świadomości przedsiębiorczej w społeczeństwie, wspieranie kobiet zajmujących się biznesem, wyróżnianie salonów, które otwierają się na klienta, dostrzegają jego potrzeby. Nie ma większego szczęścia niż patrzeć jak ktoś nabiera mocy, wzrasta, “dostaje skrzydeł” i niesie tą energię światu 🙂

Moja pomoc, polegająca na mentoringu i inspirowaniu do wzrostu właścicieli salonów w ostatnich latach wpłynęła na zwiększenie ich przychodów o wiele milionów złotych.

Tworzę literaturę wspierającą, produkty szkoleniowe oparte na własnym know how, z których największe uznanie zyskuje sobie 8 miesięczny projekt Master Salon Beauty System. Aktualnie wystartowała jego dziewiąta już edycja. Najbliższy nabór do projektu  rozpocznie się podczas ósmego Kongresu Przyszłości Biznesu Beauty. Powołane również przeze mnie cykliczne wydarzenie ze wsparciem Adama Krasowskiego kolejny raz będzie inspirować i wzmacniać właścicieli salonów już 20-21 października b.r. Więcej informacji na stronie KONGRES